Rekrutacja

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z procesem rekrutacji do naszego Przedszkola i Żłobka. Aby zgłosić swoje dziecko do naszej placówki, należy pobrać i wypełnić odpowiedni wniosek rekrutacyjny, który można znaleźć poniżej lub odebrać osobiście w naszej placówce. Następnie wniosek należy dostarczyć do naszego biura lub placówki według podanych wskazówek.

Rekrutacja do przedszkola

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do naszego Przedszkola, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami dotyczącymi wniosku rekrutacyjnego oraz opłat.

Wniosek rekrutacyjny do przedszkola:

Proszę pobrać i wypełnić „Wniosek Rekrutacyjny do Przedszkola” dostępny do pobrania poniżej lub odebrać go w biurze placówki. Następnie prosimy dostarczyć wypełniony wniosek osobiście do biura naszego przedszkola.

Cennik Przedszkola:

  • Opłata stała: 540 zł miesięcznie.
  • Opłata za wyżywienie: 16 zł stawka dzienna (opcjonalna)

Rekrutacja do żłobka

Jeśli poszukują Państwo miejsca opieki dla swojego maluszka, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji do naszego Żłobka.

Wniosek Rekrutacyjny do Żłobka:

Proszę pobrać i wypełnić „Wniosek Rekrutacyjny do Żłobka” dostępny do pobrania poniżej lub odebrać go w biurze placówki. Następnie prosimy dostarczyć wypełniony wniosek osobiście do biura naszego żłobka.

Cennik Żłobka:

  • Opłata stała: 1050 zł miesięcznie.
  • Opłata za wyżywienie: 16zł stawka dzienna (opcjonalna)