Klauzule Informacyjne związane z ochroną danych osobowych

Drodzy Rodzice/Opiekunowie prawni dzieci uczęszczających do naszego przedszkola oraz osoby upoważnione do odbioru dzieci z przedszkola!

Od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), z uwagi na powyższe przedstawiamy Klauzule informacyjne, w których opisujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe Państwa i dzieci uczęszczających do przedszkola.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z ich treścią.

Klauzula informacyjna – dane osobowe rodziców/opiekunów prawnych i dzieci uczęszczających do przedszkola

Klauzula informacyjna – dane osobowe osób upoważnionych do odbioru dziecka z przedszkola

 

ZAWODY PRZEDSZKOLAKÓW!

Serdecznie zapraszamy naszych Przedszkolaków wraz z rodzicami na zawody organizowane przez HumanSport!
Gdzie? na basenie Delfin w Skoczowie
Kiedy? 28.05. (niedziela) o godz.10.15
Zawody odbędą się w trybie drużynowym (prosimy o zgłaszanie się drużyn 10-osobowych, lista chętnych uczestników w przedszkolu). Na zawodach przewidziane są nagrody dla drużyn, dyplomy dla każdego uczestnika oraz pamiątkowe zdjęcia!

Wielka zbiórka książek!

Drodzy Rodzice! Zachęcamy do wzięcia udziału w Wielkiej Zbiórce Książek dla małych i dużych pacjentów. Książki można przynosić do naszego przedszkola od 24 kwietnia do 12 maja, skąd zostaną przewiezione do punktu zbiórki w Krakowie. Oddajcie książkę w bardzo dobrym stanie, taką którą chcielibyście ofiarować bliskiemu podczas choroby (Zaczytani preferują książki wydane po 2000 r.). Dziękujemy!